sobota, 17 grudnia 2022

Rykowisko i nocleg w górskiej chatce


Cześć!
Po wielu godzinach montażu, na mój kanał na YouTube wrzuciłam nowy film. Opowiada on o mojej wędrówce w czasie rykowiska w Sudetach, a także o noclegu leśnej, górskiej chatce. Zachęcam do obejrzenia! Czekam na Wasz odzew, czy film się spodobał. Pozdrawiam ;)


https://www.facebook.com/WomanFromForest/  https://www.instagram.com/womanfromforest/  womanfromforest@gmail.com

8 komentarzy:

 1. Świetny blog! Samemu lubię spędzać tak czas. Czy kończyłaś może jakiś kierunek przyrodniczy, pracujesz w ten sposób? Od dawna zastanawiam się, co można zrobić, aby móc mieć pracę tego typu poza byciem leśnikiem/naukowcem. Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję! Tak, kończyłam kierunek przyrodniczy i pracuję w zawodzie. Pozdrawiam :)

   Usuń
  2. A mogę spytać, jaki dokładnie kierunek kończyłaś?

   Usuń
  3. Jasne. Studiowałam leśnictwo, tropical and international forestry i miałam też kilka zajęć z kierunku molecular ecosystem sciences.

   Usuń
 2. Tak się domyślałem :). A możesz jeszcze powiedzieć coś odnośnie do tego, jak wygląda Twoja praca? Może zrobisz o tym film? Ja kiedyś mocno chciałem iść w kierunku leśnictwa, ale trochę straciłem zapał po rozmowie z kilkoma osobami pracującymi w zawodzie. Okazało się, że tam więcej papierkowej roboty i zwykłego handlu drewnem aniżeli takiej prawdziwej ochrony przyrody, podziwiana jej itp. Ale może coś teraz się zmieniło, to było ładnych kilkanaście lat temu. Jak to wygląda u Ciebie w pracy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko zależy od stanowiska. Możliwe, że kiedyś zrobię film o takiej tematyce :)

   Usuń
 3. Muszę przyznać, że Twój blog zrobił na mnie wrażenie. Każdy wpis jest naprawdę interesujący.
  ____
  prezent dla gołębiarza

  OdpowiedzUsuń