wtorek, 9 marca 2021

Kanał na YouTube: Woman From Forest - pierwszy film ,,Spacer po lubuskich lasach - przedwiośnie, zwierzęta i fotopułapka"

Cześć!
Mam dla Was coś zupełnie nowego w moim wykonaniu. Tym razem postanowiłam podzielić się z Wami tym, co widziałam w lesie, ale w innej formie. Nagrałam PIERWSZY(!) film na mój kanał na YouTube: Woman From Forest. Jego tytuł nosi nazwę ,,Spacer po lubuskich lasach - przedwiośnie, zwierzęta i fotopułapka". To co, ruszacie ze mną w teren? Klikając w poniższą miniaturkę zostaniesz przekierowany do filmu. Miłego oglądania! Jeśli Ci się spodoba, to liczę na to, że dasz znać :)
***
Hello!
I have something totally new for you. This time I decided to share that, what I saw in a forest, but in another form. I made the FIRST (!) film on my YouTube channel: Woman From Forest. It's about my visit in a Polish forest during early spring and about animals and my trap camera. Are you going to the forest with me? Click on the photo below, to go to a film. Have a nice time watching it! If you like it, I hope that you'll let me know :)


https://www.facebook.com/WomanFromForest/ https://www.instagram.com/womanfromforest/  womanfromforest@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz